УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

об'єкти
Всі попередні номери

об'єкти Віддаємо вам у руки „Український журнал” дещо іншого формату, ніж той, до якого ви звикли за майже два роки його існування. В котромусь із перших випусків ми проголосили, що „УЖ” – це проект work in progress. Себто план, що здійснюється і зазнає змін у процесі реалізації. У цьому
весняному номері ми спробували, нехай частково, але рішуче підійти до цих змін і сподіваємося, це будуть зміни на краще.

Квітневий номер містить багато цікавої інформації як із царин культури та політики, так і зі сфери громадського життя українців. Щиро раджу не оминути рубрику „Вдома на чужині” та опубліковану в ній розмову з головою Об’єднання українців у Польщі Петром Тимою, з якої дізнаєтеся про непросту ситуацію довкола планованого відзначення акції „Вісла” та найновішого розвитку польсько-українських стосунків. У цій же рубриці зверніть увагу й на текст Давіда Свободи „Боротьба за чужу душу”. Ним розпочинаємо ще один (на додаток до того, що його вже кілька місяців поспіль готує для вас Марко Роберт Стех у рубриці „Культревю”) цикл, де знайдете кілька відповідей на запитання про чесько-українські взаємини, теж далеко не безхмарні, але, на щастя, – лише в історичному аспекті.


Скачати повну версію: 4/2007 [PDF, 3.5 Mb]Всі попередні номери
Український журнал