УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

другорядні питання?
Всі попередні номери

другорядні питання? Наш читачу!

«Ігрища» добігли кінця, а разом із ними минула й ейфорія. Організаційні промахи та незавершені інвестиції не завадили повеселитися футбольним фанатам, що приїхали до України та Польщі. Отже, можна сказати, що Євро–2012 вдалося, хоча, звісно, залишається питання — якою ціною? Після спортивних емоцій прийде час на підсумки та підрахунки, хоча ця справа в українських умовах буде непростою. Віце-прем’єр Борис Колесников погрожує судовими процесами всім, хто «паплюжить ім’я України», пишучи про корупцію під час підготовки до Євро–2012 без відповідних доказів.
Після футболу в Україні стартують інші змагання. Емоцій буде багато, але незалежно від результату про радість та ентузіазм важко говорити. Навіть Чемпіонат не зміг цілком заступити політику, адже частина вболівальників, попри радісну забаву, вперто не забувала про ув’язнену Юлію Тимошенко. Нині екс-прем’єрку чекає наступний процес.
Під завісою спортивного свята напередодні виборів влада намагається грати старими картами. Немає реальних успіхів, не вистачає ідей щодо реформ? Не страшно! В запасі є мовна проблема, що роками підливає масло у вогонь і змушує кипіти гарячі голови, як-от, наприклад, Вадима Колесниченка.
Опозиція в Україні традиційно об’єднується та ділиться. Арсеній Яценюк не відмовився б від мандату представника всіх незадоволених нинішніх режимом. Проте монополізувати опозиційність йому не дає головний боксер України зі своєю партією УДАР. Віталій Кличко розпочав власний політичний бій із грацією своїх боксерських поєдинків. З політичного небуття на головну сцену намагається вийти і колишній президент Віктор Ющенко. Його прес-конференція, де він пообіцяв стартувати у виборах з новою політсилою (її назву не оприлюднили), промовисто продемонструвала, що Віктор Андрійович і надалі живе у світі, далекому від реальності, в якій існують більшість українців.
Отже, черговий виборчий сезон обіцяє бути гарячим. Тож очікуючи нової порції фрустрації, радимо вам відпочити, аби набратися сил на власну боротьбу з політиками і принаймні не дозволити навішати локшини собі на вуха.


Скачати повну версію: 6/2012 [PDF, 2.5 Mb]Всі попередні номери
Український журнал