УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

Ігри довкола України
Всі попередні номери

Ігри довкола України Наш читачу!

Події останніх місяців і тижнів не дають підстав сподіватися на те, що 2022 рік буде спокійним. Щодо взаємин Росія – Україна, здається, що умовне перемир’я закінчилось. А воно таки було умовним, бо лише за 2021 рік на фронті загинуло майже вісім десятків українських воїнів. Україну й українську владу чекають важкі часи навіть у випадку, якщо не здійсняться найгірші сценарії розвитку подій у російсько-українській війні.
Факторів, які впливатимуть на ситуацію в Україні, дуже багато. Україні в цей складний час зовсім не допомагає розхитування ситуації всередині країни. А воно таки є. Як не допомагає їй і кліпове мислення й діяння політичної еліти. Усі ці малі чвари буде використовувати агресор.
Росія розігрує ігри довкола України, а її найбільшим другом у боротьбі з нею є незнання України і проблематики, пов’язаної з Україною, за кордоном. Як, до речі, і незнання Росії. А українській політичній еліті, але також і науковій, досі не вдалося достеменно пояснити й донести до країн — потенційних союзників — на Заході свою важливість.
Частково заспокоюють дані соціологічних досліджень, які показують, що на чергових виборах в український парламент мають шанс пройти чотири партії, три з яких можна назвати проукраїнськими й демократичними. Зі своїми, звичайно, нюансами. А відсоток проукраїнських виборців цих партій доволі вагомий. Тож сподіватися ворогу також особливо нема на що.
Ми прагнемо й далі працювати над тим, щоб надавати якісну й виважену інформацію як вам, нашим читачам, так і своїм колегам за кордоном. У цій війні повинен кожен робити свою справу — і намагатися робити її добре.
Від редакції — Ленка Віх


Скачати повну версію: 6/2021 [PDF, 1.5 Mb]Всі попередні номери
Український журнал