УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

шостий президент
Всі попередні номери

шостий президент Наш читачу!
До президентських виборів в Україні ще багато часу, однак кампанія, фактично, розпочалася. Про це свідчать і передвиборчі опитування громадської думки, яких стає все більше. А з ними — і несподіванок.
В одному з останніх опитувань Петро Порошенко поступився не
лише Юлії Тимошенко, але і Святославові Вакарчуку — популярному лідерові «Океану Ельзи», рейтинги якого майже однакові з результатами нинішнього президента Петра Порошенка. У рамках кампанії ці опитування коментують і ними маніпулюють, часто забуваючи про щось таке, як похибку репрезентативності й не лише.
Незважаючи на падіння популярності президента, політологи
надалі переконані, що головна боротьба відбудеться між ним і Юлією Тимошенко. Саме тому ми вирішили приділити в цьому номері більшу увагу Петрові Порошенку і Юлії Тимошенко, водночас не забуваючи про т.зв. «третього кандидата» — мрію багатьох українських виборців.
Наразі також невідомо, хто з «нових лідерів» насправді має
намір спробувати себе у виборчих перегонах. Одним із найбільш обговорюваних претендентів є Святослав Вакарчук. Якщо прихильники Вакарчука підкреслюють його принциповість, ввічливість, освіту, то його противникам заважає факт, що в нього немає команди, фінансування та політичного досвіду. На даний момент він, імовірніше, видається кандидатурою віртуальною.
Зрештою, багато хто розмірковує про те, чи можуть претендувати на найвищі політичні посади люди, які не мають за плечима політичного досвіду. Чи зможуть вони успішно виконати обов’язки у разі перемоги?
Тим більше, що в Україні інститут президента це частина потужної виконавчої влади.
Пошуки нових лідерів тривають різними способами. На каналі
ICTV розпочато нове ток-шоу «Нові лідери». За задумом авторів, шоу стимулюватиме появу нових молодих політиків, громадських діячів.
Але хоча до наглядової ради програми входять поважні інституції, серед них є і представник Сергія Льовочкіна.
Отже, 2019 рік обіцяє бути цікавим. І не забуваймо, що після президентських виборів нас чекають ще парламентські.


Скачати повну версію: 3/2018 [PDF, 5.7 Mb]Всі попередні номери
Український журнал