УЖ
Українська Čeština
Polska English
LVIV - Open to the World

Український журнал

лем про лемка
Всі попередні номери

лем про лемка Наш читачу!
Україна укотре в топі світових мас-медіа. Цього разу через конфлікт між владою та Саакашвілі. Тим, хто слідкує за подіями з-за кордону, вкрай важко зрозуміти логіку цієї суперечки. Саакашвілі звинувачують у співпраці
зі злочинним угрупованням та у співпраці з ФСБ Росії з метою здійснення державного перевороту в Україні. Спочатку його затримує Служба безпеки України, опісля звільняють прихильники. Екс-губернатора розшукує поліція
у той час, коли він виступає під стінами парламенту. Саакашвілі знову затримують, цього разу — поліція. Через три дні арешту суд звільняє Саакашвілі.
Карусель з колишнім президентом Грузії облетіла увесь світ. І що ми побачили? З одного боку — яскраву гру політичного шоумена. З іншого — безсилля правового апарату. Втім, за лаштунками розіграного абсурду стоїть щось значно більше за побачене і почуте. Здається, що в Україні вже почалася підготовка до виборів 2019 року і боротьба буде вкрай гострою.
А проблеми з реформами та політичними елітами далі тривають. Наскільки встигли за останні чотири роки помінятися політичні діячі? Чи боротьбу з корупцією підмінено сварками між антикорупційними органами? Чи
єдиною проблемою НАБУ є відсутність комунікації та завіса таємничості? І чи дійсно влада прагне взяти НАБУ під свій контроль за будь-яку ціну?
Мабуть, чотири роки все ж замало, аби побачити всю картину змін і зрозуміти, де їх лише імітують. Адже певні зміни відчуваються вже сьогодні.
Про все це ми будемо інформувати вас і надалі. А цього разу пропонуємо зануритися у віддалену від політики тематику, сповнену романтикою, музикою і мистецтвом.
На все добре!


Скачати повну версію: 9/2017 [PDF, 2.3 Mb]Всі попередні номери
Український журнал